Transport

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji państwowych. W zakresie transportu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom obsługę na wysokim poziomie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie przetransportować nawet ciężkie i duże przedmioty takie jak meble, pianina, sejfy, szafy pancerne, sprzęt biurowy.

Podczas transportu zabezpieczamy powierzone nam przedmioty foliami stretchowymi, piankami, kartonami, aby nie zostały one uszkodzone. Gdy potrzeba, dokonamy demontażu i montażu mebli. Także zajmiemy się załadunkiem i rozładunkiem na życzenie klienta oraz dokonamy wniesienia mienia w wyznaczone miejsce.

Działamy zarówno na terenie Sosnowca, całego Śląska, jak i całej Polski oraz Europy. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny, zapraszamy także do stałej współpracy z nami. Gdy potrzebujesz firmy, która w transporcie posiada duże doświadczenie i będzie mogła zając się nim całościowo, warto wybrać nas! Z nami transport będzie szybki, bezpieczny i wygodny!